Strefa cardio

Godziny Otwarcia

Pn – Pt:  7:00-22:00
Sobota: 9:00-17:00
Niedziela: nieczynne

Karnet

Karnet miesięczny 85,00 zł

Siłownia
Trening w strefie ciężarów

Strefa ciężarów dla wszystkich tych, którzy preferują podstawowe, wolne ćwiczenia i duże ciężary. Nasi  klienci znajdą tu:

  • hantle od 0,5kg do 15 kg,
  • sztangi z gryfami  prostymi, łamanymi, olimpijskimi oraz obciążnikami od 1,25 kg do 20 kg,
  • ławkę prostą, ławkę rzymską, ławkę kątową, ławkę kątową ze stojakiem, ławkę do wyciskania, ławkę odwrotną skośną ze stojakiem, ławkę prostą stojąca.
Trening w strefie cardio

W strefie cardio do państwa  dyspozycji  są 2 bieżnie firmy Ketttler, rowery, orbitreki (crosstrainery) oraz  steepery. W zależności od potrzeb mają Państwo możliwość wyboru nie tylko sprzętu ale również programów i obciążeń na poszczególnych urządzeniach.

Trening w strefie  maszyn

Ćwiczenia na siłowni w strefie maszyn wzmocniają i rozbudowują muskulaturę. Maszyny w bezpieczny sposób pozwalają na trening izolowany, bardziej separują mięśnie niż wolne ciężary. Są mniej kontuzjogenne dla stawów niż wolne ciężary i nie wymagają od ćwiczącego wybitnej techniki użytkowej. W naszej siłowni znajdą maszyny na wszystkie ważne partie mięśniowe.

W siłowni Centrum Sportu Szamotuły dostępna jest Cyfrowa Telewizja Naziemna.

Informacje dodatkowe

Centrum Sportu Szamotuły zastrzega sobie możliwość wynajmu siłowni dla grup zorganizowanych, z możliwością czasowego wyłączenia korzystania z siłowni dla klientów indywidualnych.