Aktualności

RECEPCJA

Praca w Hotelu Maraton

Praca w Hotelu Maraton!

W związku z dynamicznym rozwojem Hotelu Maraton w Szamotułach, poszukujemy osoby na stanowisko Recepcjonista/tka.

Zakres obowiązków:

-wykonywanie czynności związanych z bezpośrednią obsługą gości hotelowych

- naliczanie należności oraz wystawianie faktur

- przyjmowanie rezerwacji telefonicznych oraz mailowych

- obsługa portali rezerwacyjnych

- dbałość o wysoki standard obsługi gości

- współpraca z innymi działami hotelu

- mile widziana znajomość programu rezerwacyjnego PROHOT

- wykształcenie minimum średnie – preferowane o profilu hotelarskim lub turystycznym

- mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

- dobra znajomość języka angielskiego

- wysoka kultura osobista

- komunikatywność

- umiejętność pracy w zespole

- dyspozycyjność

- zaangażowanie w wykonywaną pracę

- gotowość do podjęcia pracy w systemie zmianowym

Oferujemy:

- umowę o pracę

- dobre warunki pracy i płacy

- miłą i przyjazną atmosferę

CV wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych i listem motywacyjnym prosimy dostarczyć do recepcji hotelu Maraton przy ul. Sportowej 6 w Szamotułach lub przesyłać na adres recepcja@hotelmaraton.com