CENTRUM MARATON HOTEL & SPORT  *** – SZAMOTUŁY

to wyjątkowy kompleks hotelowo-sportowy obejmujący: hotel, restaurację, sale konferencyjnepływalnię, saunę, halę widowiskowo-sportowąsiłownię, grotę solną, salę fitnessstadion, boiska treningowe.

Centrum Maraton *** położone jest w odległości 30 km od Poznania i ok. 15 minut od zachodniej obwodnicy Poznania. Dojazd do lotniska ,,Ławica’’ zajmuje jedynie 25 minut.

Znakomita lokalizacja w zacisznej części miasta, w otoczeniu zieleni , zaledwie 5 minut spacerem od dworca PKP, miła atmosfera, uśmiech i wysoki standard
obsługi gwarantują wygodny i przyjemny pobyt.

Serdecznie zapraszamy

Pobierz katalog CENTRUM MARATON HOTEL&SPORT  ***

ATRAKCJE TURYSTYCZNE

SZAMOTUŁY i OKOLICA

Szamotuły to urocze miasteczko tętniące życiem sportowo – kulturalnym. Pasjonatów historii zachwyci bogactwo zabytków i eksponatów . Dla turystów lubiących wypoczywać nad wodą okolica oferuje szereg atrakcji takich jak  żeglowanie, kajakarstwo czy też wędkowanie . Miłośnicy dwóch kółek znajdą wiele ścieżek i szlaków rowerowych.

W pobliskim Ośrodku Jeździeckim Baborówko corocznie odbywają się międzynarodowe zawody we Wszechstronnym Konkursie Konia Wierzchowego.

KULTURA

Centrum „grodu Halszki” to urokliwy rynek, na którym co roku odbywają się Dni Szamotuł. Absolutnym hitem stał się Uliczny Festiwal Osobliwości – UFO.  Na szamotulskim rynku znajduje się wyjątkowo klimatyczne kino Halszka 3D, w którym prezentowane są nie tylko premierowe ale i kultowe, archiwalne  seanse filmowe.

Zapraszamy na wirtualny spacer po Szamotułach i nie tylko.

Szamotuły

OPINIE NASZYCH GOŚCI

Grudzień 2014

“Wszystko super :-)”

Listopad 2014

 ,, Szanowni Państwo,
Raz jeszcze, w imieniu swoim i zespołu chciałabym podziękować za gościnę. Spędzamy wiele czasu w hotelach, ale poziom gościnności i profesjonalizmu Pani, która podczas naszego krótkiego pobytu była na stanowisku w recepcji (bardzo mi przykro, że nie zapamiętałam imienia i nazwiska), zrobił na nas duże wrażenie i pozostawi jeszcze na długo miłe wspomnienia. Wiele hoteli i innych ośrodków mogłoby wzorować się na takim standardzie. Kłaniam się i dziękuję serdecznie.”
Gaba Kulka

Październik 2014

“Warto pojechać trochę dalej i zamiast nocować w Poznaniu, wypocząć w Szamotułach♥
Nadspodziewanie komfortowy, czysty i przyjemny hotel. Bezpłatny wstęp na basen i do sauny podnosi walory hotelu przynajmniej o jedną gwiazdkę więcej. Pyszna sałatka z grilowanym kurczakiem podawana w hotelowym bistro. Bardzo sympatyczna obsługa. Polecam!”